Drzwi szklane na wymiar Poznań

Projekt i montaż drzwi szklanych

Zakład szklarski Line-Glass świadczy usługi z zakresu obróbki surowego szkła. Zakład realizuje indywidualne projekty, w tym wykonuje drzwi szklane na wymiar.

Szeroka gama produktów szklanych

Zastosowanie wysokiej jakości, bezpiecznego szkła hartowanego o różnej kolorystyce i fakturze, a także specjalnych okuć i ościeżnic drewnianych lub metalowych, pozwala Państwu na wybór najlepszego rozwiązania dla swojego wnętrza. Szklane drzwi to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla nowoczesnych przestrzeni biurowych oraz dla efektownych aranżacji mieszkalnych.

Ze względu na sposób otwierania w ofercie można wyróżnić następujące propozycje drzwi szklanych:

Zakład szklarski Line-Glass świadczy profesjonalne usługi w Poznaniu oraz okolicznych miastach. Wszystkie projekty realizowane są z najlepszej jakości materiałów, a także z zachowaniem najwyższej staranności wykonania. Fachowcy z Line Glass zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze detale, ponieważ wiedzą, że to właśnie one składają się na satysfakcjonujący efekt końcowy, a tym samym zadowolenie klienta. Ich solidna praca, a także pasja, w tym co robią sprawia, że otrzymane drzwi ze szkła z powodzeniem służą przez długie lata. Line Glass gwarantuje terminową realizację zamówienia, fachowy montaż, a także atrakcyjny cennik.

Bogata oferta elementów szklanych

Line Glass posiada w swojej ofercie następujące rodzaje drzwi ze szkła:

  • jednoskrzydłowe,
  • dwuskrzydłowe,
  • przeznaczone do kominków, z hartowanego szkła,
  • drzwi i ścianki prysznicowe.

Wszystkie zamówienia realizowane są z najwyższej jakości szkła hartowanego lub laminowanego przy zachowaniu dbałości o każdy szczegół. Drzwi szklane na zamówienie mogą być matowe, przezroczyste, bezbarwne: wszystko zależy od preferencji i wymagań klienta.  Szeroki zakres usług, indywidualne podejście do każdego zamówienia, a także przystępne ceny sprawiają, że zakład cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów.

Zasięg działalności

Usługi wykonywane są przede wszystkim dla klientów z takich miast jak:

Zadzwoń do nas +48 515 933 136

lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni