Kabiny i ścianki prysznicowe szklane Poznań - na wymiar

Kabiny prysznicowe najwyższej jakości

Zakład szklarski Line Glass oferuje wysokiej jakości szklane ścianki i kabiny prysznicowe na wymiar. Dostarcza on swoje usługi do następujących miast znajdujących się na terenie Wielkopolski:

 • Poznań,
 • Śrem,
 • Wolsztyn,
 • Buk,
 • Opalenica,
 • Nowy Tomyśl,
 • Grodzisk Wielkopolski,
 • Września,
 • Oborniki,
 • Szamotuły,
 • Sieraków

Line Glass zajmuje się między innymi produkcją oraz montażem szklanych ścianek oraz kabin prysznicowych, które tworzone są na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i preferencjami klientów. Wszystkie produkty, w tym parawany, kabiny i ścianki typu walk in czy drzwi prysznicowe zostały wykonane z najwyższej jakości szkła hartowanego. Z pewnością posłużą one na długie lata, a przy okazji będą efektownie prezentowały się w każdej łazience, zarówno w prysznicach z brodzikiem, jak i w modelach bez brodzika.

Korzyści dla klienta

Doświadczenie zdobyte przez lata działalności w branży sprawia, że zakład Line Glass gwarantuje Państwu najwyższą jakość produktów, a przy tym terminową usługę oraz wyjątkową dokładność wykonania ścianek oraz kabin prysznicowych. Przekonującym argumentem, który zachęca do złożenia zamówienia jest też korzystny cennik.

Najlepsze rozwiązania pod prysznic

Solidne kabiny prysznicowe czy szklane drzwi pod prysznic są doskonałym uzupełnieniem aranżacji łazienki, czy to klasycznej czy też zaprojektowanej w nowoczesnym stylu. W tej drugiej szczególnie dobrze sprawdzą się wygodne i minimalistyczne kabiny prysznicowe w stylu walk in. Produkty oferowane przez zakład szklarski Line Glass stanowią niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ zapewniają wygodne użytkowanie i zabierają niewiele przestrzeni. Dodatkową zaletą, która sprawdzi się zwłaszcza w łazienkach o małej powierzchni, jest to, że kabiny prysznicowe od Line Glass wykonywane są w systemie przesuwnym.

 

Łazienka na lata

Do wykonania szklanych kabin prysznicowych zakład Line Glass wykorzystuje specjalne okucia, otrzymane z materiałów najwyższej klasy. Dla klientów oznacza to dostęp do usługi najlepszej jakości. Warto podkreślić również, że oferowane kabiny prysznicowe na wymiar doskonale sprawdzają się w warunkach podwyższonej wilgotności. Wykazują też dużą odporność na długotrwałe, bezpośrednie działanie wody.

 

Zaufany zakład szklarski

Wśród priorytetów zakładu szklarskiego Line Glass na pierwszym miejscu znajduje się zdobycie zaufania i pozytywnej opinii klienta. Jest to cel, który wymaga konsekwentnej pracy, w tym zwracania uwagi nawet na najdrobniejsze szczegóły. Line Glass doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego gwarantuje klientom z Poznania i okolic usługi na najwyższym poziomie, indywidualną oraz życzliwą obsługę montażową, a także atrakcyjne ceny.

Zadzwoń do nas +48 515 933 136

lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni