Kabiny i ścianki prysznicowe szklane Poznań - na wymiar

Zakład szklarski Line Glass działający na terenie Poznania, Wolsztyna, Buku, Opalenicy, Nowego Tomyśla, Grodziska Wielkopolskiego, Wrześni, Obornik, Szamotuł, Sierakowa zajmuje się m.in produkcją oraz montażem szklanych kabin prysznicowych na wymiar. Wszystkie kabiny, parawany prysznicowe i drzwi prysznicowe wykonane są ze szkła hartowanego. Doświadczenie zdobyte przez lata działalności w branży gwarantuje Państwu najwyższą jakość wykonania usługi.

Kabiny prysznicowe wykonujemy na zamówienie dla klientów z Poznaniu i okolic. Są doskonałym uzupełnieniem wystroju łazienki i niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, zabierającym niewielką przestrzeń. Nasze kabiny prysznicowe wykonywane są z systemem przesuwnym.

Do wykonania szklanych kabin wykorzystujemy specjalne okucia z najwyższej klasy materiałów, dając Państwu gwarancję najwyższej jakości naszych usług. Nasze kabiny doskonale sprawdzają się w warunkach dużej wilgotności lub bezpośredniego działania wody.

Zakład szklarski Line Glass to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, co daje Państwu gwarancję wysokiej jakości wykonanych usług. Dodatkowo firma do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny.

Dla nas najważniejsze jest zaufanie, jakim Państwo nas obdarzą oraz Państwa oczekiwania. Chcemy, aby nasze realizacje Państwa zachwyciły. Dodatkowo zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę montażową w Poznaniu i okolicach.

Zadzwoń do nas +48 515 933 136

lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni