Drzwi prysznicowe szklane na wymiar Poznań

Drzwi prysznicowe na zamówienie

Zakład montuje kabiny prysznicowe, które są w całości wykonane ze szkła hartowanego na terenie Poznania, Śremu, Wolsztyna, Nowego Tomyśla, Grodziska Wielkopolskiego, Buku, Opalenicy, Wrześni, Obornik, Szamotuł i Sierakowa i okolic.

Usługa jest wykonywana na zamówienie, przy czym fachowcy szczególną uwagę poświęcają tu montażowi odpowiednich drzwi prysznicowych. Są one tworzone na wymiar i z myślą o uzyskaniu jak największej funkcjonalności w łazience.

Solidnie i w terminie

Klient, który decyduje się na remont łazienki, w tym wymianę kabiny prysznicowej, czy choćby montaż szklanych drzwi, może liczyć na bezpłatną wycenę usługi, która uwzględnia również dokładne pomiary.

Line-glass dokłada wszelkich starań, aby Państwa zamówienie zostało wykonane terminowo oraz solidnie, to jest przy użyciu najlepszych materiałów i z zachowaniem uwagi na detale. Ponadto, wszystkie te korzyści idą w parze z atrakcyjną ceną.

Zalety przesuwnych drzwi do kabin prysznicowych

Line-Glass oferuje przesuwne drzwi prysznicowe, które pozwalają w tradycyjny, ale też praktyczny sposób zamknąć przestrzeń wnęki prysznicowej. Największą zaletą drzwi szklanych jest brak ingerencji w przestrzeń łazienkową, dzięki czemu sprawdzają się nawet w pomieszczeniach o wyjątkowo małej powierzchni.

Ich uniwersalny charakter sprawia jednak, że są równie odpowiednie do skutecznej zabudowy dużych wnęk prysznicowych.

Wysoką wodoszczelność gwarantują:

  • stabilna, ramowa konstrukcja,
  • wykonanie z wysokiej jakości szkła.

Mogłoby się wydawać, że drzwi przesuwne do kabin prysznicowych to przypadkowe rozwiązanie, tymczasem praktyka pokazuje, że ich montaż istotnie oddziałuje na ogólny sposób zagospodarowania przestrzeni łazienkowej.

Zadzwoń do nas +48 515 933 136

lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni