Panele szklane do kuchni na wymiar Poznań

Panele szklane na każdy gust

Firma Line Glass oferuje swoim klientom funkcjonalne, trwałe i estetyczne panele szklane do kuchni. Są one wykonywane na zamówienie, ściśle według sugestii i wskazówek klienta. Wycena jest wykonywana bezpłatnie. Dojeżdżamy do klientów na terenie Wielkopolski, m.in: Poznań, Śrem, Buk, Opalenica, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Września, Oborniki, Szamotuły, Sieraków.

 

Nowe spojrzenie na kuchnię

Prezentowane panele szklane kuchenne powstają z wysokiej jakości szkła hartowanego, które korzystnie prezentuje się zarówno na ścianie, jak i na podłodze. Istnieje możliwość wykonania grafiki czy wzorów na płytkach szklanych, co sprawia, że stają się one jeszcze bardziej dekoracyjne. Obecność szyby hartowanej w kuchni to szansa na podwyższenie elegancji tego pomieszczenia, a także możliwość uzyskania efektów optycznego powiększenia.

Kompleksowa usługa krok po kroku

Pierwszym krokiem w realizacji zamówienia na panele szklane do kuchni jest wykonanie szczegółowych pomiarów. Dopiero na tej podstawie fachowcy mogą dokonać wyceny usługi. Line Glass zapewnia profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupu szklanych paneli kuchennych na wymiar.

 

Jakość zawsze na czas

Klienci mogą liczyć na terminową realizację zlecenia, wysoką jakość wykonania, a także pomoc podczas montażu płytek czy szklanych paneli kuchennych dla klientów z Poznania i okolic. Produkty ze szkła wykonane przez Line Glass to propozycja dla szczególne wymagających klientów. Firma oferuje najwyższą jakość usług, a przy tym rozsądne ceny.

Zadzwoń do nas +48 515 933 136

lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni