Ścianki szklane na wymiar Poznań

Elementy szklane na wymiar

Szklarz Line-Glass oferuje ścianki szklane na wymiar dla klientów z Poznania i okolic. Ścianki szklane wykonujemy na indywidualne zamówienie z najwyższej jakości materiałów. Oferujemy rozwiązania najwyższej klasy.

Wszystkie ścianki wykonane są ze szkła hartowanego lub laminowanego. Elementy szklane mocowane są do :

  • ścian,
  • stropów,
  • posadzek.

W sposób lekki i estetyczny, czysty i pewny, a przy niektórych rozwiązaniach wręcz niewidoczny. Dzięki szerokiej gamie wzorów i modeli ścianki szklane można w pełni dostosować do własnego gustu i potrzeb.

Bezpłatny pomiar i wycena

Ścianki szklane mogą Państwo wykorzystać, jako ścianki działowe lub elementy dekoracyjne wnętrza. Proponujemy wykonanie szklanych ścianek całych lub składanych w zależności od życzenia klienta.

Indywidualne podejście do klienta oraz lata funkcjonowania w branży pokazały, że zadowolenie klienta jest najcenniejszą z możliwych zapłat. Dlatego firma Line Glass proponuje usługi na najwyższym poziomie wykonania, nie tylko w zakresie ścianek szklanych ale także z szerokiej gamy usług szklarskich. Zapewniamy profesjonalną obsługę najlepszych fachowców na terenie Wielkopolski. Zakład Line Glass swoje usług świadczy na terenie:

  • Poznania, Wolsztyna, Wrześni, Obornik
  • Buku, Opalenicy, Nowego Tomyśla, Szamotuł
  • Grodziska Wielkopolskiego, Sierakowa i okolic.
Sprawdź też:

Zadzwoń do nas +48 515 933 136

lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni