Szkło hartowane na wymiar Poznań

Line Glass oferuje Państwu wysokiej jakości elementy szklane z wytrzymałego szkła hartowanego. Produkty wykonywane są na zamówienie klienta. Są wśród nich zarówno szyby hartowane odpowiednie do kuchni, jak i panele i płytki szklane, które idealnie sprawdzą się w łazience.

Produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb

Wykonywanie elementów ze szkła na wymiar sprawia, że klienci mogą zawrzeć w zleceniu wszystkie swoje wymagania i sugestie. Pozwala to otrzymać produkt, który jest ściśle dostosowany do indywidualnych potrzeb. Pomiar i wycenę wykonujemy bezpłatnie, dojeżdżając do klientów na terenie Wielkopolski, m.in Poznań, Września, Śrem, Oborniki, Szamotuły, Sieraków, Opalenica, Buk, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl.

Szerokie zastosowanie szkła hartowanego

Szkło hartowane na zamówienie sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach domowych, takich jak kuchnia i łazienka, ale także w sklepach, punktach usługowych czy w przestrzeniach biurowych. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania pomieszczenia sprawiają wrażenie bardziej przestronnych, czystych i eleganckich.

Odmiany szkła hartowanego

W ofercie zakładu szklarskiego Line Glass klienci znajdą następujące odmiany szkła hartowanego na wymiar:

  • ozdobne szkło z grafiką lub posiadające efektowny druk na szkle,
  • szkło Lacobel,
  • okucia do szkła.

Korzystna cena

Szklarz oferuje Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie zakupu, a także korzystną cenę za m² szkła hartowanego. Swoją ofertę kierujemy do klientów z Poznania, Opalenicy, Wolsztyna, Buku, Grodziska Wielkopolskiego, Nowego Tomyśla i pobliskich miejscowości.

Zadzwoń do nas +48 515 933 136

lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni