Szkło hartowane na wymiar Poznań

Line Glass oferuje Państwu wysokiej jakości elementy szklane z wytrzymałego szkła hartowanego. Produkty wykonywane są na zamówienie klienta. Są wśród nich zarówno szyby hartowane odpowiednie do kuchni, jak i panele i płytki szklane, które idealnie sprawdzą się w łazience.

Produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb

Wykonywanie elementów ze szkła na wymiar sprawia, że klienci mogą zawrzeć w zleceniu wszystkie swoje wymagania i sugestie. Pozwala to otrzymać produkt, który jest ściśle dostosowany do indywidualnych potrzeb. Pomiar i wycenę wykonujemy bezpłatnie, dojeżdżając do klientów na terenie Wielkopolski, m.in Poznań, Opalenica, Buk, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl.

Szerokie zastosowanie szkła hartowanego

Szkło hartowane na zamówienie sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach domowych, takich jak kuchnia i łazienka, ale także w sklepach, punktach usługowych czy w przestrzeniach biurowych. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania pomieszczenia sprawiają wrażenie bardziej przestronnych, czystych i eleganckich.

Odmiany szkła hartowanego

W ofercie zakładu szklarskiego Line Glass klienci znajdą następujące odmiany szkła hartowanego na wymiar:

  • ozdobne szkło z grafiką lub posiadające efektowny druk na szkle,
  • szkło Lacobel,
  • okucia do szkła.

Korzystna cena

Szklarz oferuje Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie zakupu, a także korzystną cenę za m² szkła hartowanego. Swoją ofertę kierujemy do klientów z Poznania, Opalenicy, Wolsztyna, Buku, Grodziska Wielkopolskiego, Nowego Tomyśla i pobliskich miejscowości.

Zadzwoń do nas +48 515 933 136

lub

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Promocja w sieci: widoczni
Widoczni