Loading...

Jak zrobić lustro do makijażu?

Czy wiesz, jak zrobić lustro do makijażu? Jeżeli planujesz wykończyć miejsce, w którym stoi już toaletka lub urządzasz właśnie łazienkę i chcesz znaleźć w niej oddzielne miejsce do przygotowania makijażu - musisz wiedzieć, od czego zacząć, by z planów przejść do czynów! W naszym poradniku dowiesz się, jakimi cechami powinno charakteryzować się lustro kosmetyczne - zachęcamy do przeczytania!

Jak zrobić lustro kosmetyczne?

Najlepsze lustro na wymiar, niezależnie od wyboru jego rozmiaru jest zazwyczaj wykonane z tafli szkła float z powłoką refleksyjną (chromowych, rzadziej srebrnych). Jeżeli zastanawiasz się, jak zrobić lustro do wizażu musisz skupić się w zasadzie na kilku ważnych kwestiach:

  • • wyborze rozmiaru lustra i sposobu jego wykończenia,

  • • sprawdzeniu, jakie lustra oferuje hurtownia szkła,

  • • zagospodarowaniu przestrzeni, w której chcesz je umieścić.

To w głównej mierze od nich będzie zależeć funkcjonalność miejsca, w którym planujesz wykonać makijaż, a także wybór rodzaju lustra, które będzie w nim umieszczone. Nie mniej istotne jest to, czy szukasz po prostu dobrego lustra do makijażu, które zamontujesz na ścianie lub oprawić w ramę, czy też może porywasz się na projekt samodzielnego wykonania toaletki.

Jak zrobić toaletkę z lustrem?

Dobre lustro do wizażu jest podstawowym elementem toaletki. Toaletką można nazwać mebel, przy którym wykonuje się czynności pielęgnacyjne i makijaż. Najprostszym sposobem na samodzielne wykonanie niepowtarzalnej toaletki jest zakup małego stolika, biurka, konsoli i dodatkowe zamówienie lustra na wymiar.Na szczęście nowoczesne usługi szklarskie oferują pakiet usług związanych z produkcją, cięciem na wymiar i wykańczaniem szkła i luster. Możesz zamówić zatem lustro w niemal każdym, nawet niestandardowym kształcie, a nawet zamówić dodatkowo oprawy do luster na wymiar.

Jak zrobić lustro do wizażu - montaż lustra i oświetlenie

Gotowe lustro od producenta najwygodniej jest zawiesić nisko na ścianie, tak aby było zamontowane tuż nad blatem toaletki. Zaprezentowany pomysł jest jednocześnie najłatwiejszym i najszybszym sposobem na to, jak zrobić lustro sceniczne z toaletką we własnym domu. Przy planowaniu miejsca do makijażu zadbaj również o odpowiednie źródło światła, ponieważ ono - zaraz po lustrze jest jednym z ważniejszych czynników, które wpływają na komfort wykonania czynności pielęgnacyjnych.

Profesjonalne lustro sceniczne powinno być oświetlone światłem o współczynniku odwzorowania barw wynoszącym np. RA/CRI 90. Z kolei temperatura światła powinna wynosić 5000–6500 K (barwa zimna). Decydując się na zakup lustra na wymiar u producenta, nie interesuje Cię to jak zrobić lustro do makijażu - zamówisz je gotowe, stworzone według Twojego projektu!

Wybierając lustro kosmetyczne do toaletki od producenta, nie musisz się martwić o jego trwałość. Możesz mieć pewność, że zostało dodatkowo zabezpieczone specjalną powłoką antykorozyjną (tak, lustra również ulegają korozji). Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Line-Glass i skorzystania z naszych profesjonalnych usług szklarskich.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
DOBRA CENA
ZADOWOLENIA KLIENTA

Zadzwoń

Napisz