Loading...

Lustro optiwhite, czy warto kupić?

Lustro optiwhite, czy warto je wybrać, skoro na rynku istnieje tak wiele różnych opcji, a każda z nich wydaje się równie dobra? Szyba to szyba, szkło to szkło – jaka może się kryć za nimi różnica? Od razu odpowiadamy – ogromna! Jeśli czeka Cię zakup lustra marzeń, zrób dobry research. Nie każde wygląda tak samo. Istnieją różne typy szkła. Do najpopularniejszych zaliczamy szkło optiwhite i szkło float. Niby pełnią tę samą funkcję, ale w rzeczywistości różnią się między sobą. Czy mamy na myśli jedynie cenę? Niekoniecznie. Chodzi o odmienny typ właściwości tych powłok. Jaki? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

Co wyróżnia lustro optiwhite?

Szkło optiwhite jest bardzo specyficzne. Charakteryzuje się niewiarygodną przezroczystością! Jeśli dotychczas w Twoim otoczeniu najczęściej pojawiało się szkło float i wydaje Ci się, że też jest przezroczyste, dopiero gdy doświadczysz spotkania z szybą optiwhite zauważysz różnicę. A ta jest imponująca!

  • - Lustra optiwhite, ze względu na specyfikę swojego materiału, nie rażą zielonkawym odcieniem. Tak! Istnieją takie szyby.
  • - Dodatkowo warto nadmienić, że powłoki optiwhite są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu w czystości. Bez problemu je wyczyścisz, a nawet wypolerujesz. Pielęgnacja nie wymaga dodatkowych nakładów siły i czasu, a efektem będziesz się cieszyć naprawdę długo.
  • - Szkło optiwhite można hartować i laminować. Oznacza to, że jest to surowiec podatny na czynniki zewnętrzne, można go wykorzystywać do wielu różnych celów i doskonale się sprawdza zarówno w dużych domach, jak i w mniejszych mieszkaniach.
  • - Lustra optiwhite gwarantują, że pomieszczenia, w których się znajdują, zyskują blask. Ten typ luster można wykorzystać wszędzie tam, gdzie zależy Ci na uzyskaniu przestronnego i rozświetlonego wnętrza.

Lustro float czy optiwhite – które wybrać?

Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Jeśli się zastanawiasz czy wybrać lustro float czy optiwhite, to dobrze! Oznacza to, że masz już dużą świadomość na temat występowania możliwych różnic między tymi powłokami. 

To jeszcze raz – lustro float czy optiwhite? Zastanów się, do czego będziesz używać lustra i jaką ono ma pełnić funkcję? Czy będzie ozdobą dekoracyjną, czy też chcesz je wykorzystywać na co dzień? Jeśli planujesz zakup lustra do łazienki, pamiętaj, że będzie ono narażone na działanie wilgoci i pary. Z kolei, jeśli zależy Ci na umieszczeniu lustra w centralnym punkcie salonu, ten element wystroju wnętrza będzie wizytówką Twojego mieszkania.

Lustro optiwhite, czy warto zdecydować się na ten zakup?

Tym, których razi zielonkawy odcień najpowszechniejszego rodzaju płaskiego szkła float, proponujemy szkło optiwhite. Tu, wraz ze zwiększającą się grubością krawędzi, nie zauważysz barwy, która niektórym bardzo przeszkadza. Wręcz przeciwnie! Jeśli zależy Ci na zakupie lustra, które naprawdę zrobi wrażenie na Tobie i Twoich bliskich, postaw na szkło optiwhite. Ponieważ główna różnica między lustrem float a lustrem optiwhite opiera się na efekcie wizualnym. W przypadku tego drugiego jest on spektakularny!

Jaka jest cena lustra optiwhite?

Lustro optiwhite to jeden z najbardziej popularnych rodzajów lustra, które cieszy się ogromnym uznaniem ze strony klientów. Na jego atrakcyjność i wzrost zainteresowania wpływa wiele czynników. Niesamowita wytrzymałość i zjawiskowe efekty wizualne sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Cena tego produktu może zależeć od wielu czynników, niemniej za m2 zapłacisz minimum 700 zł. 

Szkło optiwhite na wymiar

Szkło na wymiar często jest wykorzystywane przez architektów, tworzących nowoczesne aranżacje wnętrz. Lustra na wymiar również zaliczają się do tej grupy, obok mebli, tapet, itd. Oczywiście firmy realizujące usługi szklarskie bez problemu przygotują i niekiedy zamontują wymagane szyby w formie balustrad, drzwi, paneli lub luster w Twoim domu czy mieszkaniu.

Lustro optiwhite, czy warto kupić?

Remont mieszkania lub wyposażanie nowego wnętrza to karuzela pytań, zagadek i mnóstwa decyzji, które czasem trzeba podjąć bez głębszego zastanawiania. Wybór dodatków, luster, balustrad i szyb należy do jednych z nich. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci w Twoim zadaniu.

Szkło optiwhite tna wymiar to bez wątpienia dobry i przemyślany wybór. Zakup tej powłoki to krok w przyszłość architektury. Nawet jeśli niekiedy wydaje się nam, że szyby to tylko szyby, jesteśmy przekonani, że wiesz już, że tak nie jest! Ten materiał może się od siebie różnić. Pełni wiele interesujących i arcyważnych funkcji. Doboru rodzaju szkła należy dokonywać na podstawie celów i efektów, jakie ma spełnić. Jeśli czujesz niedosyt i chcesz o coś dopytać, daj nam znać. Chętnie udzielimy Ci wsparcia i pomożemy w wyborze najlepszego szkła!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
DOBRA CENA
ZADOWOLENIA KLIENTA

Zadzwoń

Napisz