Loading...

Lustro wklejane vs zawieszone: jakie rozwiązanie jest najlepsze dla twojego wnętrza

Jesteś w trakcie kompleksowego remontu mieszkania i zastanawiasz się co będzie najlepszym wyborem do łazienki: lustro wklejane czy zawieszane? Myślisz nad tym, która opcja będzie gwarantowała najlepszą trwałość? Warto wybrać lustro, które będzie stanowić praktyczny element wyposażenia, a jednocześnie będzie dekoracyjne i uzupełni spójną, designerską kompozycję wnętrza łazienki. Przed Tobą oczywiście jeszcze decyzja na temat kształtu lustra, a tu możliwości jest naprawdę wiele. Do Twojej dyspozycji jest lustro okrągłe, prostokątne, a także te o niezwykłych, nieregularnych krawędziach. Aranżacja łazienki na pewno jest dość złożonym tematem, w którym lustro łazienkowe ma ogromne znaczenie. Jaka opcja będzie zatem najlepsza? Przejdź do dalszej części wpisu i dowiedz się co lepiej się sprawdzi lustro wklejane w płytki czy zawieszane na ścianie.

Lustro wklejane w płytki a lustro zawieszane - sprawdź która metoda montażu jest lepsza

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że lustro w łazience montuje się nad umywalką ze względów praktycznych. Jednym z pytań, na które należy sobie odpowiedzieć to, czy przykleić je na ścianę, czy jednak umieścić w ramie i zawiesić na przywierconym wcześniej uchwycie. Sprawdź poniżej, jakie cechy ma lustro łazienkowe wklejane w płytki, a jakie zawieszane.

Lustro łazienkowe wklejane w płytki - właściwości

· zamontowanie lustra na klej to czysta tafla lustra i całkowicie niewidoczne elementy montażowe. Znakomicie wpasuje się w aranżacje w stylu glamour pozwalająca jeszcze bardziej podkreślić atrakcyjność wnętrza,
· duże lustro wklejane optycznie powiększa wnętrze każdej łazienki,
· lustro wklejone bezpośrednio w płytki jest opcją bardziej higieniczną, gdyż nie ma konieczności czyszczenia powierzchni znajdującej się za nim jak w przypadku lustra zawieszanego.

Lustro zawieszane na ścianie - właściwości

· bezproblemowo montażem możesz zająć się samodzielnie, gdyż wymaga wywiercenia jedynie dziur na uchwyty,
· w każdej chwili możesz bez przeszkód zmienić jego położenie lub wymienić je na inny model,
· dla wyjątkowego wykończenia lustra w ramie lub wolno wiszącego można użyć oświetlenia ledowego pełniącego nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także  pozwalającego rozjaśnić łazienkę.

Jak widać zarówno lustro łazienkowe wklejane w płytki, jak i to zawieszane mają swoje plusy. Wyłącznie od Ciebie zależy, które wybierzesz dla aranżacji wnętrza w Twoim domu.

Montaż luster - profesjonalne rozwiązania w Twojej łazience

Line-Glass to profesjonalna hurtownia szkła posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży, pozwalające dostarczać klientom wyłącznie najwyższej jakości asortyment. Zespół naszych techników, który na co dzień zajmuje się projektowaniem najlepszych rozwiązań, gwarantuje solidność i trwałość produktów. Nasz zakład szklarski Poznań oferuje nowoczesne koncepcje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Swoje usługi proponujemy dla mieszkańców stolicy Wielkopolski, a także okolicznych miast takich jak m.in. Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski czy Opalenica. Wykonujemy również montaż luster i ścianek szklanych we wskazanym przez klienta miejscu. Zdobyliśmy ogromne zaufanie ze strony klientów, którzy od blisko 10 lat wybierają stawiają na oferowane przez nas lustra na wymiar. Zapraszamy do Line-Glass!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
DOBRA CENA
ZADOWOLENIA KLIENTA

Zadzwoń

Napisz