Loading...

SGG TIMELESS® - nowoczesne szkło antykorozyjne do kabin prysznicowych

Kupujesz nowe mieszkanie lub dom? Remontujesz łazienkę? W takim razie czeka Cię wybór takich urządzeń, jak szyba prysznicowa. Do swojej łazienki wybierz szkło SGG TIMELESS, które opracowano z myślą o parawanach i kabinach prysznicowych oraz parawanach wannowych. Powierzchnia szkła antykorozyjnego SGG TIMELESS została zabezpieczona warstwą tlenków metali, dlatego szyba pozostaje przezroczysta przez długi czas. Nasze szkło antykorozyjne oznacza ponadczasowy blask i łatwe czyszczenie. Zdecyduj się na szkło TIMELESS od Saint-Gobain i ciesz się doskonale wykończoną łazienką z gwarancją 10 lat.

Zastosowanie szkła TIMELESS

SGG TIMELESS to antykorozyjne szkło prysznicowe, które zaprojektowano z myślą o kabinach prysznicowych i ściankach wannowych. Szkła TIMELESS są produkowane z wysoce przeziernego szkła SGG PLANICLEAR, na które naniesiono specjalną powłokę, wykonaną z tlenków metali. Jej unikalna technologia chroni szkło przed matowieniem, które bardzo szybko dotyka normalne szyby prysznicowe. Korozja, brud i osadzanie kamienia sprawiają, że szkło w kabinie prysznicowej bardzo łatwo traci przezroczystość i blask. Na szczęście regularnie czyszczone szkło SGG TIMELESS pozostaje wyjątkowo przezroczyste przez wiele lat!

Co najważniejsze, powłoki szkła TIMELESS spełniają wymagania europejskiej normy EN 14428, dotyczącej kabin prysznicowych. Szkło antykorozyjne od Saint-Globain jest również zgodne z kryteriami odporności klasy A - według normy EN 1096.

5 zalet szkła antykorozyjnego SGG TIMELESS

Zastanawiasz się, jakie szkło prysznicowe wybrać do swojej łazienki? Pozwól, że przedstawimy Tobie pięć najważniejszych korzyści związanych z zakupem szkła SGG TIMELESS.

  1. 1. Wyjątkowa przejrzystość i naturalny wygląd - szkło SGG TIMELESS składa się z przezroczystego szkła PLANICLEAR, na które nałożono dodatkową, praktycznie niewidoczną powłokę antykorozyjną. Dzięki temu szkła z Saint-Gobain są wyjątkowo przezroczyste i niezależnie od grubości nie wpływają na percepcję kolorów w łazience.

  2. 2. Efekt antykorozyjny i trwała przejrzystość - powłoka antykorozyjna zapobiega osadzaniu się białego nalotu, który wynika z procesów starzenia się szkła. SGG TIMELESS jest trwale zabezpieczone przed korozją, dlatego Twoja kabina prysznicowa będzie idealnie przejrzysta przez długie lata.

  3. 3. Łatwe i szybkie czyszczenie - szła antykorozyjne z Saint-Gobain są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych środków czystości. Do utrzymania SGG TIMELESS w czystości wystarczą Ci ogólnodostępne produkty czyszczące. W czasie prysznicu woda spływa po powierzchni szkła, więc osadzanie kamienia, wapienia, brudu i zacieków jest praktycznie niemożliwe.

  4. 4. Trwała i wytrzymała powłoka - powłoka SGG TIMELESS powstaje w wyniku magnetronowego nanoszenia warstw tlenków metali. Otrzymane szkło charakteryzuje się wysoką trwałością, więc nawet po wielu latach użytkowania nie straci swoich właściwości i atrakcyjnego wyglądu.

  5. 5. 10 letnia gwarancja - właściwości antykorozyjne szkła prysznicowego od Saint-Gobain są objęte 10 letnią gwarancją producenta. Warunkiem gwarancji jest zastosowanie się do zaleceń i wytycznych podanych przez Saint-Gobain.

Instrukcja użytkowania szkła SGG TIMELESS

Szkło antykorozyjne SGG TIMELESS nie wymaga zbyt wielu czynności konserwacyjnych. Jednakże, aby zachować atrakcyjny wygląd szyb i przedłużyć ich wyjątkowe właściwości musimy pamiętać o regularnym czyszczeniu szyb. Producent, jak i hurtownia szkła zalecają, aby po każdym prysznicu opłukać szkło zwykłą wodą, a następnie starannie zebrać ją za pomocą gumowej wycieraczki do okien.

W przypadku codziennego użytkowania kabiny prysznicowej poleca się dokładne czyszczenie szkła raz na dwa tygodnie. Idealnym roztworem do usuwania osadzającego się kamienia jest rozcieńczony biały ocet. Oczywiście można też zastosować ogólnodostępne produkty czyszczące, przeznaczone do walki z kamieniem. Jednakże, regularne czyszczenie rozcieńczonym octem powinno w zupełności wystarczyć. Pamiętaj, że szkła antykorozyjnego SGG TIMELESS od Saint-Gobain nie należy czyścić:

  • • czystym alkoholem,

  • • acetonem,

  • • sodą,

  • • wybielaczem,

  • • kwasem innym niż ocet.

Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą Ci utrzymać szybę TIMELESS w doskonałym stanie przez długie lata. A jeśli jeszcze nie wybrałeś wyposażenia swojej nowej łazienki, koniecznie sprawdź kabiny prysznicowe na wymiar oraz szkło na wymiar, dostępne w hurtowni szkła Line-Glass. Oferujemy szkło SGG TIMELESS w atrakcyjnych cenach - zapraszamy do kontaktu!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
DOBRA CENA
ZADOWOLENIA KLIENTA

Zadzwoń

Napisz